O odeslané poptávce

Čtěte prosím pozorně!

Děkujeme za Vaši poptávku. Odpovíme Vám na něj co nejdříve. Odpověď bude obsahovat naší nabídku, odpoědi na Vaše otazky, popřípadě informace o dalších možnostech.
Nabídka však většinou platí 2-3 dny. Délka platnosti nabídky záleží o množství poptávek na Vámi požadovaný termín: čím víc máme poptávek na Vámi vybraný termín, tím bude délka platnosti nabídky kratší!
Cenová nabídka však Vás ani nás k ničemu nezavazuje, resp. nepovažuje se za potvrzení z našé strany. Po obdržení nabídky si můžete objednat služby. Jak to bude uvedeno v nabídce zálohu nepožadujeme, platit budete na místě v Euro, HUF nebo platební kartou – pokud není určeno jinak v rámci speciální nabídky.
Pokud máte vážný zájem a očekáváte nabídku, doporučujeme Vám si kontrolovat pravidelně e-mailovou schránku a/nebo se postarat o to, aby Vaše schránka nebyla přeplněna (tím pádem však e-maily se vracejí odesílateli a jsme bezmocný).
Pokud e-mailová schránka je nespolehlivá a jste si dopsali do poptávky faxové číslo, nabídku zašleme faxem.
Ještě jednou děkujeme, že jste si vybrali ke své dovolené lázně Mosonmagyaróvár.

Ochrana osobních údajů

  • Zadané údaje slouží pouze ke zpracování žádosti o nabídku nebo objednávky.
  • Zadané údaje nebudou provozovatelem stránky použity za žádným jiným účelem.
  • Údaje nebudou vydány třetí osobě a budou považovány za důvěrné.
  • Pokud jste se přihlásil/a k odběru novinek po obdržení zprávy s novinkami se můžete okamžitě odhlásit tak, že vrátíte e-mail a do předmětu napíšete slovo NE.