Nová stránka o Budapešti

04.12.2010 16:29

Na nové stránce se píše toto: "Tajemství zahraničních návštěv, bohatých na zážitky je  jednoznačně dokanalé naplánování svého pobytu. K tomu však potřebujete autentické informace a peníze...".
Je na tom kus pravdy. Na první pohled webová stránka nabízí informace, které fakt člověk potřebuje, pokud si chce naplánovat pobyt v Budapešti. Obsah stránky nechce konkurovat turistickým průvodcům, ale třeba do detajlů popisuje třeba cestu do Budapešti z ČR, nabízí vyčerpávající informace o MDH Budapešti. Kapitola Průvodce Budapeští je stručný ale zajímavý povídání o tom, co je vlastně k vidění v Budapešti. Autor jen se zmíní o nejdůležitější pozoruhodnosti bez toho, abych je popisoval dopodrobna. Popisuje však nejdůležitější lázně hlavního města Budapešť. A dokonce provozovatelé stránky pravý o sobě, že poskytují písemné informace pro svých klientů o Budapešti. Ale nic není zdarma, takže můžete se dotázat jenom tím pádem, pokud si objednáte přes tito stránky ubytování a to i řádně prokážete.
Ale naoplátku se setkáte s velice dobře strukturovanou nabídku ubytovacích možností. Stránka třídí možnosti ubytování dle typu, dle kategorie a podle obvodů.
Celkově však lze konstatovat, že portál daleko není dokončen, obsah se neustále buduje a doplňuje.
Každopádně stránka www.ubytovani-budapest.cz bude užitečná pro Vás pokud se chystáte do Budapešti.