Ráb (Győr) barokní město a lázně

28.02.2010 17:35

Barokní město a město lázní a vod RábPokud máte zájem o lokalitě Mosonmagyaróvár, ale nenašli jste vhodné ubytování a toužíte o lázních nacházající se poblíž Mosonmagyaróváre, pak vám můžeme doporučit barokní město Ráb (Győr). Práve k tomuto účelu slouží nově založené stránky www.rab-gyor.cz
Dunaj, Rába a Rábca protékají "městem řek", které bylo jako Arrabona významným střediskem Pannonie již v době římské.
Již téměř tisíc let je Győr biskupským sídlem, které působivým centrem města s barokními stavbami okouzluje každého turistu. 
Ráb (Győr) jedno z největších maďarských měst s krásným barokním centrem, se nachází přibližně 60 km jižně od Bratislavy. Zdejší termální a zážitkové lázně byly otevřeny v říjnu roku 2003. Alkalická, hydrogen-uhličitanová, 63°C teplá voda s vyšším obsahem jodidu tryská z hloubky 2000 m. Lázně disponují 3 termálními a 5 zážitkovými bazény, dále zde najdete 2 tobogány, zahradu saun, jacuzzi, dětský bazén a hřiště a bezplatné parkoviště s kapacitou 500 vozidel. Pravidelně se tu konají rozličné programy, několik restaurací a barů nabízí kulinářské zážitky.
Ráb (Győr) je ideální místo na krátkodobou, ale i na delší dovolenou. Zajistit si ubytování je velice jednoduché, pokud si vyberete naše služby: