Naši partneři

Rezervace ubytování a hotelů na celém svetě

Žádné rezervační poplatky, žádná platba předem. Zaplatíte až v hotelu. Slevy na ubytování až 75%.  Možnost storna zdarma.

Autentické informace o Maďarsku

Veškeré, stále aktualizované informace o maďarském cestovním ruchu. Rozesílání informačních materiálů, prospektů zdarma.

HunguestHotels

Očekává Vás celkem 22 hotelů - 26 na území Maďarska (městské, lázeňské, horské), horský hotel v Rumunsku, přímořský hotelový komplex na Jadranu v Černé Hoře v Kotorském zálivu. Komunikace v češtině. Platba až v hotelu.

Hotel-Harkany.com

Lázeňské město Harkány se středomořským podnebím leží v jihozápadním cípu země, přímo vedle řeky Drávy (27 km od Pécse - Pětikostelí - a 242 km od Budapešti). Při rezervaci komunikace v češtině. Platba až v hotelu. Možno rezervovat i online.

Lázně-Hegykő

Lázně Hegykő na Západním Zadunají je součástí světovůho dědictví a Národního parku Fertő-Hanság. Zdejší voda byla klasifikována na léčební vodou v roce 2004. Komunikace v češtině. Platba až v hotelu.

Balaton.cz

Přes balaton.cz si můžete on-line rezervovat ubytování na Balatonu: Balatonalmádi, Balatonföldvár, Balatonfüred, Balatongyörök, Balatonkenese, Balatonlelle, Balatonmáriafürdő, Balatonszemes, Cserszegtomaj, Gyenesdiás, Hévíz, Keszthely, Révfülöp, Ságvár, Siófok, Szántód, Tapolca, Tihany, Veszprém, Zamárdi. Komunikace v češtině. Platba až v hotelu.