Od 1.1.2017 jsme zahájili provoz nové verzi této stránky na adrese
moson.cz

Stránka na adrese mosonmagyarovar.cz zůstává nadále v provozu, ale postupně ji přestáváme aktualizovat.

Na horu vidíte fotku hotelu Aqua Termál***. Hotel je součástí lázní, to znamená, že hosté se mohou volně pohybovat během dne mezi hotelem a lázeňským areálem. Po kliknutí na obrázek si můžete prohlížet nabídky tohoto hotelu.Všechny důležité informace nejen o ubytování v lázních Mosonmagyaróvár!

Na těchto stránkách zhromážďujeme nabídky hotelů a panzionů lázeňského městěčka Mosonmagyaróvár a lázní nacházející se poblíž Mosonmagyaróváru. Například níže doporučené ubytovací možnosti mají jeden společní jmenovatel: nacházejí se nejblíž lázeňského areálu Mosonmagyaróvár. Pokud si přejete vedět přesně vzdálenost hotelů v Mosonmagyaróvár od lázní vyberte si odkaz hotely.

Lázeňské město Mosonmagyaróvár leží 38 km severozápandě od Győru (Ráb). Nachází se v soutoku Mosoni Duna (Mosoňského Dunaje) a řeky Lajta. Návštěvu tohoto městečka si můžete vybrat v jakémkoliv ročném období díky zdejším lázním.
Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří ve kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod Evropy. Na něm stojí celá široká škála léčebných procedur. V areálu celoročně otevřených lázní Mosonmagyaróvár jsou návštěvníkům k dispozici lázeňské hotely, restaurace, zubní lékař, odborný obchod s optikou, sauna, masáž, kadeřnictví a řada dalších drobných obchůdků.
Lázně Mosonmagyaróvár jsou dostupné z dálnice M1 anebo směrem od Győru ze státní silnice číslo 10.
Lázeňské městěčko Mosonmagyaróvár je malé, ale přesto velice útulné a klidné. A právě proto si myslíme, že pokud hledáte klid, nebo místo pro kratší či delší aktivní odpočinek tak jste na dobrém místě. Zde si zcela určitě vyberete.

Novinky

Budapešť na kole - veřejná půjčovna kol v Budapešti MOL Bubi

15.05.2014 11:36
Veřejná půjčovna kol v Budapešti je a bude nedílnou součástí MHD. Zatím je k dispozici 76 stanic...

Nevíte kam vyrazit 8. května?

24.04.2014 13:36
Vyberte si lázních Zalakaros příjený hotel Freya***! Předkládáme pro Vás nabídku na termín 8-11....

Nejnovější metro v Budapešti již od léta 2014

20.03.2014 10:15
Historie a pozitivní i negativní rekordy budapešťského metra jsou tématem, které si snad zaslouží...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>