Od 1.1.2017 jsme zahájili provoz nové verzi této stránky na adrese
moson.cz

Stránka na adrese mosonmagyarovar.cz zůstává nadále v provozu, ale postupně ji přestáváme aktualizovat.

Na horu vidíte fotku hotelu Aqua Termál***. Hotel je součástí lázní, to znamená, že hosté se mohou volně pohybovat během dne mezi hotelem a lázeňským areálem. Po kliknutí na obrázek si můžete prohlížet nabídky tohoto hotelu.Všechny důležité informace nejen o ubytování v lázních Mosonmagyaróvár!

Na těchto stránkách zhromážďujeme nabídky hotelů a panzionů lázeňského městěčka Mosonmagyaróvár a lázní nacházející se poblíž Mosonmagyaróváru. Například níže doporučené ubytovací možnosti mají jeden společní jmenovatel: nacházejí se nejblíž lázeňského areálu Mosonmagyaróvár. Pokud si přejete vedět přesně vzdálenost hotelů v Mosonmagyaróvár od lázní vyberte si odkaz hotely.

Lázeňské město Mosonmagyaróvár leží 38 km severozápandě od Győru (Ráb). Nachází se v soutoku Mosoni Duna (Mosoňského Dunaje) a řeky Lajta. Návštěvu tohoto městečka si můžete vybrat v jakémkoliv ročném období díky zdejším lázním.
Termální pramen má osvědčení léčivé vody a patří ve kvalifikačním žebříčku mezi 5 nejúčinnějších léčivých vod Evropy. Na něm stojí celá široká škála léčebných procedur. V areálu celoročně otevřených lázní Mosonmagyaróvár jsou návštěvníkům k dispozici lázeňské hotely, restaurace, zubní lékař, odborný obchod s optikou, sauna, masáž, kadeřnictví a řada dalších drobných obchůdků.
Lázně Mosonmagyaróvár jsou dostupné z dálnice M1 anebo směrem od Győru ze státní silnice číslo 10.
Lázeňské městěčko Mosonmagyaróvár je malé, ale přesto velice útulné a klidné. A právě proto si myslíme, že pokud hledáte klid, nebo místo pro kratší či delší aktivní odpočinek tak jste na dobrém místě. Zde si zcela určitě vyberete.

Novinky

Levněji než kupónové slevy od 30. srpna v maďarských lázních a u Balatonu!

31.08.2014 14:43
Nehledejte kupónové slevy! Nabízíme Vám za 19-25 Euro za noc a max. pro 5 osob plnokomfortní...

ČSA letí z Prahy na maďarské letiště Hévíz-Balaton Airport

02.07.2014 16:38
Z letiště lze za pár minut dojet do lázní Hévíz, Zalakaros a samozřejmě i k Balatonu. Na tomto...

Hrajte a vyhrajte 3-denní pobyt

30.05.2014 16:46
Odpovězte správně na pár otázek a přihlašte se k odběru novinek! Bude-li Vám přát štěstí, můžete...
<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>